Oferta

Jesteś tutaj:

Przewozy zagraniczne

Wybór odpowiedniej firmy zajmującej się przewozami międzynarodowymi jest ogromnie ważny. Nasza firma daje Państwu gwarancję bezpieczeństwa, komfortu i terminowość już od 16 lat. Każdy kurs jest tak przemyślany i przygotowany, aby podróż była jak najkrótsza i bez zbędnego „zwiedzania” okolicznych państw. Organizujemy przewozy do Niemiec, Belgii i Holandii. Jedyne co należy zrobić to zarezerwować dwa przystanki podróży – wyjazdu i przyjazdu. Przewozy osobowe gwarantują Państwu transport ze wskazanego adresu bezpośrednio do celu podróży “od drzwi do drzwi”, co jest dodatkowym udogodnieniem. Zero błądzenia, żądnych przesiadek i noszenia bagażu. Wyjazdy organizujemy w każdy wtorek i piątek, a podróż nigdy nie trwa dłużej niż 15-16 godzin. Z myślą o wszystkich pasażerach organizujemy również przewozy zagraniczne dla grup zorganizowanych. Terminy w tym wypadku ustalamy indywidualnie, tak aby były dla Państwa jak najbardziej dogodne. Prowadzimy też wypożyczalnie busów.

Przewozy do Niemiec

Przewozy zagraniczne mają wiele zalet. Podróżowanie busem jest o wiele szybsze i wygodniejsze. Dzięki temu, że nie muszą Państwo się przesiadać i poszukiwać dodatkowego środka transportu, oszczędzacie czas i ponosicie mniejsze koszty podróży. Dużo wygodniejsze jest też podróżowanie z bagażem lub małym dzieckiem, ponieważ bus zabiera Państwa spod wskazanego adresu. Przewozy zagraniczne stają się przyjemniejsze i bardziej komfortowe również ze względu na organizowane postoje (często na życzenie podróżnego) w odpowiednich i bezpiecznych miejscach. Długie trasy, jak przewozy do Niemiec, wymagają od nas doświadczonych i skupionych kierowców. Nasi pracownicy posiadają duże doświadczenie, potrafią odnaleźć się w różnych warunkach na drodze, posiadają niezbędną wiedzę jeżeli chodzi o prawo i przepisy ruchu drogowego kraju, w jakim się znajdują.

Przewozy do Niemiec odbywają się wygodnymi, bezpiecznymi pojazdami, które są poddawane regularnym przeglądom technicznym, co jest bardzo ważnym czynnikiem w długiej podróży. Przestronne wnętrze, wygodne ergonomiczne fotele i obowiązkowa klimatyzacja sprawia, że przewozy do Niemiec czy innego państwa w Europie staną się komfortowe i w pełni zadowalające.

Informacje w pigułce:

  • Przewozy zagraniczne to nasza specjalność, w której jesteśmy najlepsi od 16 lat – najdłużej w naszym regionie.
  • Każdy kurs jest starannie przygotowywany tak, aby nasi pasażerowie nie zwiedzali całej Europy, tylko szybko i bezpiecznie dotarli do celu – „bezpieczeństwo i komfort jazdy to nasza podstawa”.
  • Wyjazdy są 2 razy w tygodniu, tj. każdy wtorek i piątek w godzinach porannych, natomiast powroty to środa i sobota rano.
  • Busy 8 osobowe dowożą naszych klientów z „adresu pod adres” w czasie nie dłuższym niż 15-16 godzin.
  • W przypadku grup zorganizowanych terminy wyjazdu dostosowujemy do pasażerów.
  • Obsługiwane kraje: Niemcy, Belgia, Holandia.

Przewozy Zagraniczne

Zadzwoń!